سوالات پاسخ داده شده

چگونه به بازار ساز اعتماد کنم؟

  • سایت بازار ساز دارای نماد اعتماد الکترونیکی آنلاین و معتبر از سازمان صنعت تجارت و معادن میباشد که حکم پروانه کسب برای فروشگاه های اینترنتی است.
  • درگاه پرداخت آنلاین فروشگاه بازار ساز بدون واسطه بوده و بطور مستقیم به حسابهای بازارساز متصل میباشد.
  • آدرس محل فیزیکی بازار ساز زنجان، کوی فرهنگ، خیابان نسترن، نسترن 18، پلاک 168 بوده که در سایت ذکر شده و تلفنهای ذکر شده در سایت بطور کامل پاسخگوی مشتریان عزیز میباشد.
  • فروشگاه اینترنتی بازار ساز یک فروشگاه پویا بوده و مرتبط از طریق کانالهای ارتباطی مجازی مانند تلگرام (telegram.me/bazaresazz) و اینستا گرام (bazaresaz@) با مشتریان و مخاطبان خود در ارتباط است.
  • طبق قوانین و مقررات سایت بازار ساز خریدار می تواند بمدت دو روز کالای خریداری شده را عودت نماید.

چگونه محصولاتم را در بازار ساز بفروش برسانم؟

شما میتوانید با تماس تلفنی با شماره 09195810255 درخواست خود را اعلام و محصول خود را معرفی نمایید و در صورت موافقت به همکاری طی عقد قرارداد میتوانید محصولات خود را با اسم و برند خود در ساز ابزار بفروش برسانید.

آیا ممکن است کالایی را که سفارش میدهم موجود نباشد؟

بله این امر ممکن است اتفاق بیافتد که در صورت بروز پس از سفارش جهت عودت مبلغ محصول مورد نظر با مشتری از طریق تماس تلفنی هماهنگ می شود. البته امکان ثبت مبلغ در حساب کاربری مشتری برای خریدهای بعدی نیز وجود دارد. که بصورت خودکار در خریدهای بعدی از مبلغ نهایی فاکتور کسر می شود.

کالاهایی که موجود نیستند چه زمانی موجود میشوند؟

زمان مشخصی برای این موضوع وجود ندارد چرا که برخی از کالاها ممکن است دیگر در بازار نباشد و یا از اولویت های بازار ساز خارج شده باشند و یا تعداد زیادی از کالاها بصورت محدود در بازار ساز عرضه شده اند. بهترین راه برای اطلاع از این اقلام عضویت در صفحه اینستاگرام بازار ساز می باشد.

آیا میتوان کالاهایی که موجود نیستند را پیش خرید نماییم؟

خیر این امکان وجود ندارد. فقط امکان خرید کالاهایی که موجود هستند امکان پذیر است.

آیا می توان سفارش خود را لغو نمایم؟

بله شما تا قبل از وارد شدن به درگاه پرداخت و پرداخت وجه می توانید سفارش خود را لغو نمایید ولی در صورتی که پس از پرداخت تصمیم به لغو سفارش گرفتی با پشتیبانی ساز ابزار تماس حاصل فرمایید.

آیا می توانم سفارشم را بصورت تلفنی ثبت کنم؟

این امکان وجود دارد ولی با سفارش تلفنی هیچ کدام از مزایا خریدهای اینترنتی از جمله تخفیف – ثبت در سابقه خرید و استفاده از جشنواره های فروش و… شامل حال شما نمی شود.

آیا می توانم برای شخص دیگری از سایت خرید نمایم و سفارش برای او ارسال شود؟

بله شما می توانید در مرحله ارسال سفارش آدرس های مختلفی ایجاد کنید و یکی از آن ادرس ها را برای ارسال سفارش انتخاب کنید.

در چه ساعاتی می توانم از سایت خرید کنم؟

شما در 24 ساعت شبانه روز می توانید سفارشات خود را در سایت ثبت کرده و عملیات خرید را انجام دهید. یکی از خصوصیات بارز فروشگاه های اینترنتی امکان خرید در 24 ساعت شبانه روز می باشد.

آیا برای خرید از بازار ساز حتما باید در سایت ثبت نام کرده و عضو شوم ؟

خیر شما میتوانید بدون ثبت نام نیز اقدام به خرید نمایید ولی ثبت نام در سایت مزایای بسیاری دارد که بهتر است با ثبت نام خرید هایتان را ثبت نمایید

با عضویت در بازار ساز می‌توانید:

– سریع‌تر و ساده‌تر خرید کنید

– به سادگی سوابق خرید و فعالیت‌های خود را مدیریت کنید

– لیست علاقمندی‌های خود را بسازید و تغییرات آنها را دنبال کنید

– نقد، بررسی و نظرات خود را با دیگران به اشتراک گذارید

– در جریان فروش‌های ویژه و قیمت روز محصولات قرار گیرید

امتیازات مربوط به هر خرید را در سابقه خود ذخیره کنید.

سفارشات خود را براحتی پیگیری کرده و از وضعیت آن اطلاع پیدا کنید و…

چگونه خریدهایم ارسال می شوند؟

تمامی سفارشات با توجه به یکی از روشهای ارسال کالا که در قسمت نهایی کردن سفارش ذکر شده است و خریدار یک مورد را انتخاب میکند ارسال می شود. البته ساز ابزار این اجازه را دارد با توجه به نوع محصول و بسته بندی سفارش با توجه به صلاحدید خود روش ارسال را تعغیر دهد.

آیا برای خرید از سایت بازار ساز حتما باید عضو سایت شوم؟

جهت خرید عضویت در سایت الزامی نیست ولی با ثبت نام در سایت از مزایایی از صرفه جویی در پر کردن اطلاعات آدرس (یک بار برای همیشه)، پیگیری سفارشات، گرفتن امتیاز برای هر محصول، اضافه کردن محصولات به محصولات مورد علاقه، اشتراک گذاری محصولات و شرکت در جشنواره ه ای فروش و … برخوردار می شوید.

چگونه مبلغ سفارش را پرداخت نمایم؟

یکی از خصوصیات اصلی فروشگاه اینترنتی پرداخت راحت و امن سفارش است. بازار ساز با در اختیار داشتن درگاه اصلی و بدون واسطه از بانک ملت این امکان را فراهم آورده است که شما می توانید هنگام نهایی کردن سفارش یکی از روش های پرداخت، پرداخت آنلاین یا ثبت فیش بانکی را انتخاب کنید. که در پرداخت آنلاین مستقیم وارد درگاه بانک ملت شده و با در اختیار داشتن رمز دوم و مشخصات روی کارت می توانید مبلغ سفارش خود را پرداخت نمایید و یا با انتخاب روش ثبت فیش بانکی می توانید شماره کارتهای متعلق به بازار ساز را از لیست کشویی انتخاب کرده و بعد از واریز بصورت کارت به کارت شماره پیگیری آن را در کادر مربوطه نوشته و سفارش خود را تایید کنید.

تماس با پشتیبانی

09195810255